MOL&B_Multi Funct Anti-Aging

MULTI-FUNCTIONAL ANTI-AGING Facial Cream

24H Firming & Lifting Facial Cream

Mol&B кремот за лице против стареење е ефикасен и заштитен мултифункционален крем против стареење кој ѝ дава на кожата интензивна влага, нега и ја храни кожата. Кремот е богат со антиоксиданси и активни состојки за зацврстување, коишто ја измазнуваат кожата и ја зајакнуваат виталноста.

Содржи хранливо органско масло од семки од шипка, што ја зајакнува природната еластичност на кожата, витамин Е и Б3 плус Gatuline In-Tense – активен природен екстракт од билка што ги блокира контракциите на мускулите со ефект како ботокс. Mol&B кремот за лице против стареење брзо се впива, кожата е затегната и брчките од мимики се измазнети. Резултатот е еластичен, добро хидриран, мек и изедначен тен. Одговара на сите типови кожа.

Погледнете ги другите наши производи

MOL&B_Visible Facelift

VISIBLE FACELIFT Instant Lifting Gel Cream

MOL&B_Multi Funct Regenerating

MULTI-FUNCTIONAL REGENERATING FACIAL CREAM

MOL&B_Intense Multi Funct Body Oil

Intense Multi-functional BODY & FACE OIL